» » دانلود NVIDIA GeForce Game Ready Driver 391.01 - درایور کارت گرافیک انویدیا

 

دانلود NVIDIA GeForce Game Ready Driver 391.01 - درایور کارت گرافیک انویدیا

توسط: hamid تاریخ انتشار: 8-12-1396, 10:34, بازدید: 108

0

دانلود NVIDIA GeForce Game Ready Driver 391.01 - درایور کارت گرافیک انویدیا

کارت‌ گرافیک‌های NVIDIA سال‌هاست که رواج بسیاری در بین کاربرانِ انواع سیستم‌های کامپیوتری دارد، این کارت‌های گرافیکی، برای تمام علاقمندان فیلم، عکاسی دیجیتال و بازی‌های کامپیوتری امکانات و قابلیت‌های فراوانی را به ارمغان می‌آورد.این مجموعه از درایورها شامل تمامی درایور‌های NVIDIA GeForce برای تمامی ویندوزها، هم کامپیوترهای رومیزی و هم لپ‌تاپ‌ها می‌باشد.

 

روش بدست آوردن سری کارت گرافیک:
شرکت NVIDIA درایورهای خود را بر اساس سری‌های مختلف عرضه می‌کند و برای این که بتوانید درایور صحیح را نصب کنید لازم است که ابتدا بتوانید سری کارت گرافیک خود را تشخیص دهید که با استفاده از روش زیر این کار به آسانی انجام پذیر است.
در گذشته شماره مدل‌های کارت گرافیک شرکت NVIDIA متشکل از یک 4 رقمی و گاهاً یک پسوند بود ولی بعد از اتمام آن دوره، سری‌های جدید این شرکت با اعدادی 3 رقمی نام گذاری شدند.
در کارت‌هایی که مدل آن‌ها یک عدد 4 رقمی است، رقم اول آن مشخص کننده سری آن کارت گرافیک است.
برای مثال، کارت 8800GTS چون با عدد 8 آغاز می‌شود در سری 8 قرار می‌گیرد.
یا مثلاً کارت 6300GS چون با عدد 6 آغاز می‌شود در سری 6 قرار می‌گیرد و به همین ترتیب.
در کارت‌هایی که مدل آن‌ها یک عدد 3 رقمی است، سری‌های این نوع کارت‌ها بر اساس گروه‌های صدتایی تفکیک می‌شود.
برای مثال، کارت 720 GT همانطور که از نام آن پیداست در سری 700 قرار دارد یا مثلاً GT 540 در سری 500 قرار دارد و به همین ترتیب.
برای این که مدل کارت گرافیک خود را بدست آورید یا باید به جعبه یا فیزیک کارت گرافیک دسترسی پیدا کنید یا اگر قبلاً درایور قدیمی آن نصب شده است از قسمت Device Manager مدل دقیق آن را پیدا کنید.
تفاوت نام گذاری کارت‌ها در لپ‌تاپ:
در نام گذاری و تشخیص سری کارت‌ها، بین لپ‌تاپ و کامپیوترهای رومیزی هیچ گونه تفاوتی وجود ندارد؛ فقط در انتهای نام سری کارت‌های لپ‌تاپ حرف «M» که مخفف عبارت «Mobile» یا «قابل حمل» است اضافه می‌گردد.
برای مثال، کارت GT 720 مخصوص کامپیوترهای رومیزی بوده ولی GT 720M مخصوص لپ‌تاپ است چون در آخر آن حرف «M» ذکر شده است.
نکته دیگری که وجود دارد آن است که در بعضی از مدل‌ها ممکن است استثنا وجود داشته باشد و مدل کارت متشکل از عدد نباشد، برای مثال کارت TITAN و TITAN Black هر دو در سری 700 قرار می‌گیرند ولی تشخیص آن از روی نام آن امکان پذیر نیست و در این حالت فقط باید به سایت رسمی NVIDIA مراجعه کرد تا بتوان سری کارت را بدست آورد.
نکات قابل توجه:
- مجموعه‌ی پیش روی شما کامل‌ترین آرشیو درایورهای خانواده GeForce است به طوری که تمامی درایورهای GeForce برای تمامی ویندوزها در این لیست قرار دارد و هیچ موردی از قلم نیوفتاده است، پس اگر درایور مورد نظر شما در این لیست وجود نداشت به آن معنی است که شرکت NVIDIA هنوز درایوری برای آن منتشر نکرده است.
- درایورهایی در هر نسخه آپدیت می‌شوند با ذکر عبارت «جدید» مشخص می‌گردند.
دقت و طبقه بندی که در تهیه این لیست استفاده شده است هیچ‌گونه مشابهی در هیچ سایتی ندارد، حتی در خود سایت NVIDIA نیز با این دقت درایورها تفکیک نشده‌اند.


اطلاعات دانلود - Download Info

download دانلود | nVIDIA GeForce Game Ready Driver 391.01 Desktop for Windows 10 32-bit
download دانلود | nVIDIA GeForce Game Ready Driver 391.01 Desktop for Windows 10 64-bit
download دانلود | nVIDIA GeForce Game Ready Driver 391.01 Notebook for Windows 10 32-bit
download دانلود | nVIDIA GeForce Game Ready Driver 391.01 Notebook for Windows 10 64-bit
download دانلود | nVIDIA GeForce Game Ready Driver 391.01 Desktop for Windows 8.1/ 8/ 7 32-bit
download دانلود | nVIDIA GeForce Game Ready Driver 391.01 Desktop for Windows 8.1/ 8/ 7 64-bit
download دانلود | nVIDIA GeForce Game Ready Driver 391.01 Notebook for Windows 8.1/ 8/ 7 32-bit
download دانلود | nVIDIA GeForce Game Ready Driver 391.01 Notebook for Windows 8.1/ 8/ 7 64-bit
download دانلود | nVIDIA GeForce Game Ready Driver 368.81 for Windows XP 32-bit
download دانلود | nVIDIA GeForce Game Ready Driver 368.81 for Windows XP 64-bit

download پسورد فایل فشرده : warez98.ir

کلمات کلیدی

nVIDIA GeForce Driver NVIDIA GeForce Game Ready Driver nvidia دانلود درایور اپدیت درایور انویدیا دانلود nvidia driver دانلود nvidia drivers update دانلود nVIDIA GeForce Driver دانلود nVIDIA GeForce Drivers دانلود درایور geforce دانلود درایور geforce برای لپ تاپ دانلود درایور geforce برای ویندوز 10 دانلود درایور geforce برای ویندوز 7 دانلود درایور geforce برای ویندوز 8 دانلود درایور nVIDIA دانلود درایور nVIDIA GeForce دانلود درایور nVIDIA برای لپ تاپ دانلود درایور انویدیا دانلود درایور جی فورس دانلود درایور کارت گرافیک لپ تاپ درایور geforce درایور nVIDIA درایور nvidia geforce 9400 gt درایور nvidia برای ویندوز 10 درایور nvidia برای ویندوز 7 درایور nvidia برای ویندوز 8 درایور nvidia برای ویندوز xp درایور انویدیا درایور انویدیا برای لپ تاپ درایور انویدیا برای ویندوز 10 درایور انویدیا برای ویندوز 7 درایور انویدیا برای ویندوز 8 درایور انویدیا برای ویندوز xp درایور جدید کارت گرافیک nVIDIA درایور جدید کارت گرافیک انویدیا درایور کارت گرافیک Nvidia GeForce درایور کارت گرافیک Nvidia GeForce ویندوز

دسته بندی: درایور

کاربر گرامی شما به صورت میهمان وارد سایت شده اید
در صورت ممکن ثبت نام کنید و یا در صورت عضو بودن وارد اکانت خود شوید

ارسال نظر

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
Введите код: *
عکس خوانده نمی شود